Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Depremzede çocukları yalnız bırakmadılar

DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİMİ KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ MEYDANA GELEN DEPREMLERİN ARDINDAN DÜZCE’YE NAKİL OLAN ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI. DTSO YÖNETİMİ NAKİLLERİNİ YAPARAK DÜZCE’DE OKULA BAŞLAYAN ÖĞRENCİLERE İÇİNDE EĞİTİM MALZEMELERİNİ BULUNDUĞU ÇANTALARI HEDİYE ETTİLER

Depremzede çocukları yalnız bırakmadılar

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, deprem felaketinin ardından aileleriyle birlikte Düzce’ye gelen öğrencilere içinde kırtasiye malzemelerinin bulunduğu çanta hediye etti.

DTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan ve Yönetim Kurulu Üyesi Rıza Yıldız, Cumhuriyet İlkokulu’nda eğitim gören depremzede çocuklar için hazırlanan içinde kırtasiye malzemelerinin yer aldığı çantaları okul Müdürü Ersin Carım’a teslim etti.

Depremzede çocuklar için ellerinden gelen bütün yardımları yapacaklarını belirten Cemal Aksan, “Depremin ilk saatlerinden itibaren hem yönetim kurulumuz hem de üyelerimiz ile birlikte depremzedelerin yiyecek ve acil ihtiyaçlarını gidermek üzere afet bölgelerine gitmiştik. Bizde deprem yaşamış bir iliz. Bu nedenle o bölgede yaşayanların neler yaşayabileceklerini, neler hissettiklerini çok iyi biliyorduk. O panik bittikten sonra da ilimize gelen depremzedelerin ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Depremden insanlar sadece canlarını kurtararak evlerini terk ettiler. Haliyle çocuklar da okul malzemelerinin hiç birisini çıkartamadı. Bizde oda olarak çocuklarımızın eğitimlerine devam edebilmeleri için gereken malzemeleri aldık ve okula geldik. Çantaları okul müdürümüze teslim ettik” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir