Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Depremden etkilenen vatandaşların ihtiyaçları adreslerine teslim ediliyor

DİYARBAKIR’IN BAĞLAR İLÇE BELEDİYESİ, DEPREMDEN SONRA İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARI TESPİT EDEREK ZABITA EKİPLERİNİN GÖZETİMİNDE İHTİYAÇLARINI EVLERİNE ULAŞTIRIYOR.

Depremden etkilenen vatandaşların ihtiyaçları adreslerine teslim ediliyor

Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediyesi, depremden sonra ihtiyaç sahibi vatandaşları tespit ederek zabıta ekiplerinin gözetiminde ihtiyaçlarını evlerine ulaştırıyor.

Mahalle muhtarlarıyla koordineli olarak yürütülen çalışma ile deprem felaketinin başladığı günden bu yana yüzlerce ailenin ihtiyacı temin edildi. Kahramanmaraş ve Hatay merkezli depremlerden etkilenen Bağlar’da evleri hasarlı olmayan ancak desteğe ihtiyacı olan vatandaşlar için Bağlar Belediyesi anlamlı bir hizmeti hayata geçirdi. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ihtiyaç sahibi ailelerin tespiti için çalışma başlattı. Ekipler önce ihtiyaç sahibi ailelerinin adreslerine gidip durum tespiti yapıyor, ardında da zabıta ekiplerinin gözetiminde bu ihtiyaçlar ilgili ailelerin adreslerine teslim ediliyor.

Belediyenin hayata geçirdiği bu çalışma sayesinde ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirten vatandaşlar, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti. Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte her gün bir mahallede vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Beyoğlu, deprem nedeniyle zor günler geçiren ilçe halkına moral aşılamaya çalışıyor.

Başkan Beyoğlu, 2019 yılında göreve başladıkları ilçede 4 yıldır halkın taleplerini karşıladıklarını ifade ederek depremden sonra ise seferberlik ruhuyla gayret gösterdiklerini dile getirdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir