Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Deprem bölgesindeki çocuk bağışladığı kumbarasını Bakan Soylu’ya teslim etti

ADIYAMAN’IN GÖLBAŞI İLÇESİNİ ZİYARET EDEN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I GÖRMEYE GELEN 9 YAŞINDAKİ AHSEN, KUMBARASINDA BİRİKTİRDİĞİ PARALARI DEPREMZEDELER İÇİN İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU’YA VERDİ.

Deprem bölgesindeki çocuk bağışladığı kumbarasını Bakan Soylu’ya teslim etti

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı görmeye gelen 9 yaşındaki Ahsen Turacı, kumbarasında biriktirdiği paraları depremzedeler için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, beraberindeki MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile birlikte depremden etkilenen Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesini ziyaret etti. İlçede kurulan konteyner kentte vatandaşlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı görmek için yaşadığı köyden alana gelen 9 yaşındaki Ahsen Turacı, vatandaşları selamlayan AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’a depremzedeler için kumbarasını bağışlamak istediğini söyledi. Daha sonra küçük Ahsen’in yanına gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ahsen’in depremzedelere bağışlamak istediği kumbarasındaki parayı teslim aldı. Bakan Soylu, Ahsen’e teşekkür etti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir