Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Balkan ziyareti öncesinde konuştu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Balkan ziyareti öncesi Ankara Esenboğa Havalimanı’nda açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Balkan ziyareti öncesinde konuştu!

Erdoğan’ın öne çıkan konuşmasında ise şu detaylar yer aldı: “Türkiye ile Bosna Hersek arasındaki ilişkilerimizi gözden geçireceğiz. Dolayısıyla ilk Cumhurbaşkanı’nın kabrini ziyaret edeceğiz. Müftüler ile bir araya geleceğiz. İşbirliği imkanlarını istişare edeceğiz. Balkanların toprak bütünlüğüne olan desteğimizi vurgulayacağım.”

 

Sırbistan ve Kosova arasındaki ilişki ele alındı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sırbistan ve Kosova arasındaki ilişkiye yanıt verdi. Erdoğan: “Oradaki sıkıntıları da aşarız diye umuyorum” ifadelerini kullandı.

Yunanistan’ın F-16’lara radar kilidi tacizine cevap veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kendilerine çeki düzen verme yoluna girmiş durumdalar. Aksi takdirde bir gece ansızın gidebiliriz” ifadelerini kullandı.

Erdoğan: “Avrupa bu kışı zor geçirecek”

Gazetecilerin verdiği sorulardan bir tanesi de, “Türkiye’nin doğalgaz problemiyle ilgili herhangi bir sıkıntı var mı?” sorusuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye’nin böyle bir sıkıntısı yok. Avrupa’nın ise sıkıntıları görülmekte. Avrupa bu kışı zor geçirecektir.” ifadelerini kullandı. Gazetecilere teşekkür ettikten sonra konuşmasına son verdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.