Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Büyükşehir’den Bandırma’ya 4 yeni park

BALIKESİR’İN BANDIRMA İLÇESİNDE, KARAÇALLI, DOĞRUCA, EDİNCİK VE GÖLYAKA MAHALLELERİNE 4 BİN 157 METREKARESİ YEŞİL ALAN OLMAK ÜZERE 10 BİN 223 METREKARELİK YENİ PARK ALANLARI KAZANDIRILDI.

Büyükşehir’den Bandırma’ya 4 yeni park

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde, Karaçallı, Doğruca, Edincik ve Gölyaka Mahallelerine 4 bin 157 metrekaresi yeşil alan olmak üzere 10 bin 223 metrekarelik yeni park alanları kazandırıldı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, kentte vatandaşların dinlenebilecekleri, çocukların oyun oynayabileceği mekânların sayısını artırıyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi; Bandırma Karaçallı, Doğruca, Edincik ve Gölyaka Mahallesi’ne vatandaşların dinlenebileceği, çocukların oyun alanlarında keyifli zaman geçirebilecekleri; 4 bin 157 metrekaresi yeşil alan olmak üzere 10 bin 223 metrekarelik yeni park alanları kazandırdı.

Akıllı sulama sistemleri

Aydınlatmalarla parkları vatandaşlar ve çocuklar için güvenli bir alan haline getiren Büyükşehir Belediyesi, bir yandan yeşil alan miktarını artırırken diğer yandan da otomatik sulama sistemleriyle binlerce metreküp sudan tasarruf sağlıyor. Büyükşehir Belediyesi, mahallelere yeni parkların yanı sıra semt spor sahaları da inşa etti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir