Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Büyükşehir ekipleri deprem bölgesinde altyapı tamiratı gerçekleştiriyor

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, MUSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ DEPREM BÖLGESİ MALATYA’DA BİR YANDAN ÇADIR VE KONTEYNER KENTLERE İÇME SUYU VERİRKEN, DİĞER YANDAN ŞEBEKE ARIZALARINA MÜDAHALE EDİYOR.

Büyükşehir ekipleri deprem bölgesinde altyapı tamiratı gerçekleştiriyor

Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen deprem felaketinin ardından Muğla Büyükşehir belediyesi ekipleri depremin yaşandığı illerde çalışmalarını sürdürüyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri depremin yaşandığı illerden birisi olan Malatya’da sahada aktif olarak görev yapıyor. MUSKİ, içme suyu ekibi, elektrik ekibi, mobil araç bakım ekibi, su tankeri, vidanjör ve kanal açma makineleri ile sahada aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

MUSKİ ekipleri Malatya’da konteyner ve çadır kentlere içme suyu temininin yanı sıra, ağır hasarlı ve yıkım kararı alınan binaların su bağlantılarını kesiyor. Ekipler aynı zamanda, şebeke arızalarına müdahale ederken, çalışmayan kuyuların elektrik arızalarını gidermeye devam ediyor. MUSKİ ekipleri ayrıca susuz bölgelere su tankeri ile su takviyesi yaparken, vidanjör ve kanal açma hizmetlerini de veriyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ ekipleri, Eskişehir ESKİ Genel Müdürlüğü ekipleri ile beraber Malatya MASKİ Genel Müdürlüğünün taleplerine göre koordineli olarak çalışmalarını sürdürüyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir