Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Burak Özçivit’ten eşi Fahriye Evcen’e milyonluk hediye

İkinci kez anne – baba olma heyecanı yaşayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti önceki gün bir mekandan çıkarken basın mensupları tarafından görüntülendi. Yakın zamanda çocuğunu kucağına alacak olan Fahriye Evcen’e, eşi Burak Özçivit doğum hediyesi olarak 10 Milyon değerinde lüks bir araç aldı.

Burak Özçivit’ten eşi Fahriye Evcen’e milyonluk hediye

2017 yılında nikah masasına oturan ve şimdilerde ikinci kez anne – baba olmaya hazırlanan oyuncu çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen önceki gün bir mekandan çıkarken görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Evcen’in büyüyen karnı ise dikkatlerden kaçmadı.

Güzel oyuncu hamilelik dönemiyle ilgili açıklama yaparak, “Her şey yolunda, hamileliğim gayet güzel geçiyor, isim konusunda aklımızda bir iki seçenek var ama henüz tam karar vermedik, Karan kardeş fikrine alıştı, kendine arkadaş bekliyor, artık gelsin diyor” dedi. Aş erme durumu olmadığını belirten Evcen “Sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ama aman şunu yemeyeyim kilo alırım modunda da değilim açıkcası” dedi.

62c97a8db57f150ae80a6e7c

Takvim’de yer alan habere göre; Öte yandan Burak Özçivit’in doğum hediyesi olarak Fahriye Evcen’e 10 Milyon TL değerinde son model bir cip aldığı öğrenildi. Özel plaka olduğu görülen arabayla ilgili gelen sorulara, çift gülerek teşekkür edip oradan ayrıldı.

 

Kaynak: Mynet

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir