Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bu konak birçok organizasyona ev sahipliği yapacak

DÜZCE BELEDİYESİNİN ÖZ KAYNAKLARI İLE TAMAMI AHŞAPTAN İNŞA EDİLEN ÇAVUŞLAR MAHALLE KONAĞI, HİZMET VERMEYE BAŞLADI. DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, HAFTA SONU İTİBARİ İLE HİZMETE AÇILAN ÇAVUŞLAR MAHALLE KONAĞINI ZİYARET EDEREK, MAHALLE HALKINA HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ.

Bu konak birçok organizasyona ev sahipliği yapacak

Düzce Belediyesinin öz kaynakları ile tamamı ahşaptan inşa edilen Çavuşlar Mahalle Konağı, hizmet vermeye başladı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, hafta sonu itibari ile hizmete açılan Çavuşlar Mahalle konağını ziyaret ederek, mahalle halkına hayırlı olmasını diledi.

Düzce Belediyesi Mahalle konakları projesi dahilinde, bir mahalle konağını daha hizmete açtı. Geçtiğimiz yıl inşaatına başlanan ve tamamı ahşaptan inşa edilen Çavuşlar Mahalle konağı hafta sonu itibariyle açıldı. Hafta sonu itibari ile hizmet vermeye başlayan, Çavuşlar Mahalle konağı, mahalledeki büyük bir eksikliği gidermiş olacak.

Çavuşlar Mahalle konağında, kahvaltı ve yemek menülerinin yanı sıra, kadınlar matinesi, doğum günleri, söz organizasyonları ve gün etkinlikleri ile mahalle halkına hizmet verecek.

8 ayda tamamlandı

Çavuşlar Mahalle konağını ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulunan Başkan Faruk Özlü, “Konağımızı kısa sürede kendi öz kaynaklarımızı kullanarak tamamladık. Tamamı ahşaptan inşa ettiğimiz Çavuşlar Mahalle Konağımızı mahalle sakinlerimize hediye ediyoruz. Nezih bir mekan oldu, mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir