Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Biga’da depremzedelere kişisel bakım hizmeti veriliyor

DEPREM BÖLGELERİNDEN BİGA’YA GELEREK KREDİ YURTLAR KURUMU (KYK) AHMET BİCAN ÖĞRENCİ YURDU’NA YERLEŞTİRİLEN DEPREMZEDELERE, KİŞİSEL BAKIM HİZMETİ VERİLİYOR.

Biga’da depremzedelere kişisel bakım hizmeti veriliyor

Deprem bölgelerinden Biga’ya gelerek Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Ahmet Bican Öğrenci Yurdu’na yerleştirilen depremzedelere, kişisel bakım hizmeti veriliyor.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Biga’ya depremin etkilediği illerden depremzedeler geldi. Biga’ya gelen depremzedelerin bir kısmı Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Ahmet Bican Öğrenci Yurdu’na yerleştirildi. Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri öğrencileri, yurdun içerisinde depremzede vatandaşlara kişisel bakım hizmeti veriyor.

Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve ilçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, KYK öğrenci yurdunda bulunan depremzede ailelere verilen kişisel bakım hizmeti ve çocuklar için oluşturulan aktivite alanını ziyaret ederek verdikleri desteklerden dolayı öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir