Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Beyoğlu Belediyesi Kahramanmaraş’ta temizlik çalışmalarına destek veriyor

BEYOĞLU BELEDİYESİ, KAHRAMANMARAŞ MERKEZDE KURULAN ÇADIR KENTLER VE ORTAK YAŞAM ALANLARI BAŞTA OLMAK ÜZERE BÖLGEDE YÜRÜTÜLEN DEZENFEKSİYON VE TEMİZLİK ÇALIŞMALARINA DESTEK VERİYOR.

Beyoğlu Belediyesi Kahramanmaraş’ta temizlik çalışmalarına destek veriyor

Beyoğlu Belediyesi, Kahramanmaraş merkezde kurulan çadır kentler ve ortak yaşam alanları başta olmak üzere bölgede yürütülen dezenfeksiyon ve temizlik çalışmalarına destek veriyor.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgede muhtemel salgın hastalıklara karşı titiz bir dezenfeksiyon ve temizlik çalışmaları yürütülüyor. Kahramanmaraş merkezde kurulan çadır kentler ve ortak yaşam alanları başta olmak üzere bölgede yürütülen çalışmalara, Beyoğlu Belediyesi de gönderdiği temizlik ekibi ve araçlarla destek veriyor. Beyoğlu Belediyesi’nin 2 çöp kamyonu, iki yıkama tankeri ve 10 kişilik temizlik personeli, bölgedeki belediyelerle işbirliği içerisinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, bölgede hayatın normale dönünceye kadar her türlü yardım çalışmalarına destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir