Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Belediye’den uyarı “Yol kenarlarına küçükte olsa çöp atmayın”

BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDE EDREMİT BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ EKİPLERİ YOL KENARLARINA ATILAN ÇÖPLERİ TEMİZLEYEREK VATANDAŞLARA “ARABADA GİDERKEN YA DA YOLDA YÜRÜRKEN KÜÇÜCÜK DE OLSA KENARA ATTIĞINIZ HER ATIK ÇEVRE KİRLİLİĞİNE NEDEN OLURKEN DOĞAYA DA BÜYÜK ZARARLAR VERMEKTEDİR.” DENİLDİ.

Belediye’den uyarı “Yol kenarlarına küçükte olsa çöp atmayın”

Balıkesir’in Edremit ilçesinde Edremit Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri yol kenarlarına atılan çöpleri temizleyerek vatandaşlara “Arabada giderken ya da yolda yürürken küçücük de olsa kenara attığınız her atık çevre kirliliğine neden olurken doğaya da büyük zararlar vermektedir.” Denildi.

Edremit Belediyesi Yolören Mahallesi’nde yol kenarlarına atılan çöpleri Temizlik İşleri ile temizledi. Vatandaşlara sosyal medya hesapları üzerinden bir uyarı yayınladı. Yayınlanan uyarıda Edremit Belediyesi “Temiz bir kent için 7/24 çalışan ekiplerimiz gün içerisinde Yolören Mahallesi yolu boyunca mıntıka temizliği yaptılar. Bu güzel coğrafyada doğayla iç içe yaşama şansına sahip olan tüm kentlilerimizden çevremizi temiz tutmalarını rica ediyoruz. Arabada giderken ya da yolda yürürken küçücük de olsa kenara attığınız her atık çevre kirliliğine neden olurken doğaya da büyük zararlar vermektedir. Bu kent hepimizin, onu birlikte koruyalım.” denildi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir