Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Bıyık, “Yaralarımızı birlikte saracağız”

DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI ERDOĞAN BIYIK, ŞANLIURFA’DA DÜZENLENEN İŞ DÜNYASI TOPLANTISINA KATILARAK, “ YARALARIMIZI BİRLİKTE SARACAĞIZ. GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ’ İFADELERİNİ KULLANDI.

Başkan Bıyık, “Yaralarımızı birlikte saracağız”

DÜZCE (İHA) – Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık, Şanlıurfa’da düzenlenen iş dünyası toplantısına katılarak, “Yaralarımızı birlikte saracağız. Gün birlik olma günü” dedi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin de katılımlarıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile beraber Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen toplantıya katılım sağladı. Katıldığı toplantı sonrası değerlendirmede bulunan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Afet bölgesinde ziyaretlerimiz sürüyor. Şanlıurfa’dayız. Hazine ve Maliye Bakanımız Nureddin Nebati ile birlikte Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nda iş dünyası ile bir araya geldik. Yaşanan sıkıntıları değerlendirdik. Yaralarımızı birlikte saracağız. Gün birlik olma günü” diye konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir