Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakırköy Adliyesinde 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü töreni

Depremden etkilenen Adıyaman’da gönüllü olarak görev yapan hakim, savcı ve adliye personeline plaket taktim edildi.

Bakırköy Adliyesinde 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü töreni

Bakırköy Adliyesinde 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü kapsamında düzenlenen törende, depremden etkilenen Adıyaman’da gönüllü olarak görev yapan hakim, savcı ve adliye personeline plaket verildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törene Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Gümüş, Bakırköy Adalet Komisyonu Başkanı Atila Öztürk, cumhuriyet savcıları, hakimler ve adliyede görevli personel katıldı.

Törende konuşan Gümüş, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 108. yıl dönümünde adliyede görev yapan şehit ve gazi yakını personelle birlikte olmanın gururunu yaşadığını söyledi.

6 Şubat’taki Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlara ve yargı personeline Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileyen Gümüş, adli hizmetlere destek için gönüllü olarak Adıyaman’a giden meslektaşlarına ve personele fedakar ve özverili çalışmaları sebebiyle teşekkür etti.

Törenin ardından Adıyaman’da görev yapan başsavcı vekili, cumhuriyet savcıları ve adliye personeline Başsavcı Gümüş ve Adalet Komisyonu Başkanı Öztürk tarafından plaket takdim edildi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir