Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Avatar 2 yeni fragmanı ile yayında

Merakla beklenen Avatar serisinin ikinci filmi ‘Avatar: Suyun Yolu’nun yeni fragmanı yayında. Film, 16 Aralık’ta sinema severlerle buluşacak.

Avatar 2 yeni fragmanı ile yayında

Merakla beklenen Avatar serisinin ikinci filmi ‘Avatar: The Way of Water’ın yeni fragmanı yayına girdi. 16 Aralık’ta vizyona girecek filmin fragmanında yine aksiyon dolu sahneler yer aldı.

2009’da gösterime giren ‘Avatar‘ kısa sürede tüm zamanların en yüksek gişe hasılatı yapan filmi olmuştu. İlk filmin üzerinden geçen 13 yılda izleyicilerin meraklı bekleyiş artarken, filmden yeni bir fragman paylaşıldı.

Kanadalı yönetmen James Cameron üç Oscar ödülüne sahip Avatar filminin 10 yıl sonrasında geçen ‘Avatar: Suyun Yolu’nda, Sully Ailesi’nin hikâyesini, karşılaştıkları sorunları, birbirlerini korumak uğruna yapabileceklerini ve hayatta kalma savaşlarını konu alıyor.

Hikâyenin kahramanları arasında Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang ve Kate Winslet gibi isimler yer alıyor.

James Cameron, Rick Jaffa, Amanda Silver, Josh Friedman ve Shane Salerno’nun senaryosunu kaleme aldığı ‘Avatar: Suyun Yolu’nun yapımcılığını Jon Landau üstlenirken, David Valdes ve Richard Baneham de executive yapımcıları arasında bulunuyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir