Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Amasya Belediyesi’nden karne hediyesi tiyatro

ÇOCUKLARIN EĞLENMESİ İÇİN HER TÜRLÜ İMKANI OLUŞTURMAYA ÇALIŞTIKLARINI BELİRTEN AMASYA BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SARI, “KARNE HEYECANI YAŞAYAN ÇOCUKLARIMIZA BİZ DE AMASYA BELEDİYESİ OLARAK BİR HEDİYE VERMEK İSTEDİK. NASREDDİN HOCA VE KELOĞLAN ORMANDA OYUNU MİNİKLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ SAHNE ALDI” DEDİ.

Amasya Belediyesi’nden karne hediyesi tiyatro

Amasya Belediyesi, yarıyıl tatiline giren çocukları hediye olarak tiyatroyla buluşturdu. ‘Nasreddin Hoca ve Keloğlan ormanda’ oyunu sahne aldı. Amasya Belediyesi Şehzade Salonu’nda gerçekleşen etkinliğe miniklerin ilgisi yoğun oldu.

Çocukların eğlenmesi için her türlü imkanı oluşturmaya çalıştıklarını belirten Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Karne heyecanı yaşayan çocuklarımıza biz de Amasya Belediyesi olarak bir hediye vermek istedik. Nasreddin Hoca ve Keloğlan ormanda oyunu miniklerimiz için ücretsiz sahne aldı” dedi.

Zorlu bir salgın dönemini atlatan öğrencilerin bu tür etkinliklere hasret kaldıklarına değinen Başkan Sarı, “Çocuklar bizim geleceğimiz. Onların mutlu olması en büyük dileğimiz. Amasya’nın mutlu çocukları, mutlu ve huzurlu yarınların teminatı olacaktır. Çocuklarımıza ikinci eğitim ve öğretim döneminde başarılar diliyorum. Değerli ailelerimize ve eğitimcilerimize de verdikleri emekler için teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir