Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Akşehir Belediyesi yardımlarını sürdürüyor

KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ DEPREMLERİN ARDINDAN BAŞLATTIĞI YARDIM ÇALIŞMALARI İLE DEPREMZEDELERİN ACISINA ORTAK OLMAYA ÇALIŞAN KONYA’NIN AKŞEHİR İLÇE BELEDİYESİ, BÖLGEYE YAPTIĞI YARDIMLARI SÜRDÜRÜYOR.

Akşehir Belediyesi yardımlarını sürdürüyor

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından başlattığı yardım çalışmaları ile depremzedelerin acısına ortak olmaya çalışan Konya’nın Akşehir İlçe Belediyesi, bölgeye yaptığı yardımları sürdürüyor.

Akşehir Belediyesi tarafından depremzede vatandaşların kullanabilmesi amacıyla 2 adet konteyner ev ile çeşitli ihtiyaç malzemeleri ile dolu tırlar depremden etkilenen Hatay’a gönderildi. Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya yaptığı açıklamada, “Depremzede vatandaşların barınma ihtiyaçlarına katkı sağlamak için çalışmalarımızı ilk günden bu yana sürdürüyoruz. Bu maksatla 2 adet konteyner evimizi ve içerisinde 6 adet bilgisayar kasası, 6 adet monitör, 6 klavye ve mouse, 3 adet dizüstü bilgisayar, 3 adet yazıcıyı deprem bölgemize gönderdik. Diğer tırımızda da yiyecek, temizlik, soba gibi ısınma gereçlerinden oluşan ihtiyaç malzemesi hazırladık. Hemşerilerimiz, iş insanlarımız, sivil toplum kuruluşlarımızın katkıları ile bu acılı günlerimizi yardımlaşarak ve birbirimize kenetlenerek aşacağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir