Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Partili vekilden heyecanlandıran asgari ücret açıklaması

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ ALİ ÖZKAYA, MİLYONLARIN MERAKLA BEKLEDİĞİ ASGARİ ÜCRETLE İLGİLİ HEYECANLANDIRAN BİR AÇIKLAMA YAPARAK, “BENİM TAHMİNİM 7700 İLE 7900 LİRA ARASINDA BİR ÜCRET BELİRLENEBİLİR. ANCAK CUMHURBAŞKANIMIZ 8000 PSİKOLOJİK SINIRINI GEÇEREK 8050 DİYEBİLİR” DEDİ.

AK Partili vekilden heyecanlandıran asgari ücret açıklaması

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, milyonların merakla beklediği asgari ücretle ilgili heyecanlandıran bir açıklama yaparak, “Benim tahminim 7700 ile 7900 lira arasında bir ücret belirlenebilir. Ancak Cumhurbaşkanımız 8000 psikolojik sınırını geçerek 8050 diyebilir” dedi.

Özkaya, geçtiğimiz günlerde annesi vefat eden İhlas Haber Ajansı (İHA) Afyonkarahisar muhabiri Gökten Ceylan’a taziye ziyaretinde bulundu.

Özkaya, gündemdeki sıcaklığını koruyan asgari ücret ile ilgili önemli bir açıklamalarda bulundu. Gönlünden geçen rakamı söyleyen Özkaya, “Benim tahminim 7700 ile 7900 lira arasında bir ücret belirlenebilir. Ancak Cumhurbaşkanımız 8000 psikolojik sınırını geçerek 8050 diyebilir. 8000 bini herkese soruyorum iyi rakam diyorlar. İş veren haricinde bu rakamdan herkes memnun. Esas mesele enflasyonu durdurmamız ve gıda artışlarını kontrol etmemiz. En temel meselemiz bu” diye konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir